Posumowanie działalności za 2023 r.

W dniu 9 marca 2024 roku w jednostce OSP Koniemłoty odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2023 rok, na którym podsumowano całą działalność ubiegłoroczną. Na zebranie przybyły władze wszystkich szczebli samorządowych oraz instytucji Państwowych. Po odczytaniu sprawozdań i przedstawieniu planu działalności i planu finansowego na obecny rok oraz po stwierdzeniu przez Przewodniczącego Komisji Mandatowej prawomocności zebrania przystąpiono do głosowania. Zarząd otrzymał jednogłośnie ABSOLUTORIUM, za które podziękowano całemu gronu strażackiemu.

Zaproszeni goście zabrali głos i pogratulowali całej jednostce za bezinteresowną pomoc jaką strażacy niosą każdego dnia poświęcając swój prywatny czas, by zminimalizować w jak największy stopniu skutki wypadków, pożarów czy miejscowych zagrożeń. Na obecny rok goście życzyli aby strażacka syrena załączała się jak najrzadziej, a gdy zawyje strażacy zawsze wracali do koszar w takim samym składzie jak wyjechali.

Na koniec Przewodniczący Komisji Uchwał i Wniosków odczytał stosowną uchwałę, która została zatwierdzona w całości do realizacji.

DSC 0984 Kopia

DSC 0980 Kopia